Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Pierre Cardin: Czeladź M1 ul. Będzińska 80 41-250 Czeladź tel. 730 609 603 m1.czeladz@vanhorn.com.pl

Zapraszamy klientów posiadających nasze Karty Stałego Klienta do skorzystania z rabatu -20% na kurtki i płaszcze (dotyczy kolekcji damskiej i męskiej)

Pierre Cardin wiosnę i lato 2014 staraliśmy się uchwycić aspekty najnowszych trendów modowych i umiejscowić je w liniach komercyjnych. Do tej pory wyznacznikiem wszystkich poprzednich kolekcji był kolor. Tym razem projektanci Pierre Cardin dopasowali kolorystykę do ogólnej koncepcji kolekcji. Jeżeli przyjrzymy się wielkim włoskim i francuskim domom mody to, po raz pierwszy po wieloletniej przerwie, Read more ..

Nie każdy wie, że istnieją ogólnie przyjęte zasady noszenia marynarek. Tymczasem każdy facet, który chce, by uważano go za prawdziwego dżentelmena, powinien się z nimi zapoznać. Na początek trochę teorii: w najogólniejszym pojęciu wyróżniamy dwa typy marynarek – jednorzędowe i dwurzędowe. Jak wskazują te nazwy, jednorzędowe nazywają się w ten sposób dlatego, bo mają jeden Read more ..

14 Grudnia otwarcie największego salonu Pierre Cardin w Polsce. Silesia City Center plac poetów.  Zapraszamy.

Raz wieje, raz leje. Raz ciepło, raz zimno. Oto nasza piękna polska jesień. To problematyczna pora roku, zwłaszcza jeżeli chodzi o garderobę. Nie raz, nie dwa w jesienne poranki lub wieczory zostajemy postawieni przed niemałym dylematem – co na siebie założyć, by nas nie przewiało, byśmy nie zmarzli lub by na odwrót – nie było Read more ..

Zegarek musi wyglądać równie solidnie, jak właściciel. W świecie zegarków trend jest taki, że koperty zmniejszają swoje gabaryty, natomiast kraciaste koszule i ciężkie buty dobrze czują się tylko w towarzystwie równie masywie wyglądających czasomierzy.

Dodatki do stylu niebieskich kołnierzyków powinny być proste i funkcjonalne. Zero zbędnych ozdób i połysku, za to matowo skóra, nubuk i zamsz. Do ciężkich robociarskich butów nie pasuje nylonowy placek, za to torba typu messenger przerzucona przez ramię doskonale spełni swoje zadanie. Skórzyna Torba – Wykonana z dobrej jakości skóry – posłuży Ci przez wiele Read more ..

Trend na aktywny tryb życia stał się tak mocny, że sportowe rzeczy wkroczyły nawet na bankiety. Puchowa pikowana kamizelka stała się ikoną sportowej mody – kobiety narzucają ją na małą czarną, a maklerzy z londyńskiego City wkładają je na szare garnitury. Bezrękawnik – dlaczego warto go mieć? Bo ma modne poprzeczne pikowanie i jest dostępny Read more ..

2