Całkowita wyprzedaż kolekcji! Przeceny aż do -87%! Zapraszamy do salonów stacjonarnych Pierre Cardin oraz do sklepu internetowego www.swiatowemarki.pl

Mamy przyjemność przedstawić pierwszy oficjalny e-sklep Pierre Cardin w Polsce, Otwarcie już niebawem zapraszamy na swiatowemarki.pl 

Chcesz wyglądać elegancko, ale również wyjątkowo podczas ważnych okazji? Zapraszamy więc do naszych salonów Pierre Cardin, gdzie nie tylko znajdziesz swój idealny garnitur, ale również świetną promocję!

Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Pierre Cardin: Czeladź M1 ul. Będzińska 80 41-250 Czeladź tel. 730 609 603 m1.czeladz@vanhorn.com.pl

Zapraszamy klientów posiadających nasze Karty Stałego Klienta do skorzystania z rabatu -20% na kurtki i płaszcze (dotyczy kolekcji damskiej i męskiej)

Pierre Cardin wiosnę i lato 2014 staraliśmy się uchwycić aspekty najnowszych trendów modowych i umiejscowić je w liniach komercyjnych. Do tej pory wyznacznikiem wszystkich poprzednich kolekcji był kolor. Tym razem projektanci Pierre Cardin dopasowali kolorystykę do ogólnej koncepcji kolekcji. Jeżeli przyjrzymy się wielkim włoskim i francuskim domom mody to, po raz pierwszy po wieloletniej przerwie, Read more ..

Nie każdy wie, że istnieją ogólnie przyjęte zasady noszenia marynarek. Tymczasem każdy facet, który chce, by uważano go za prawdziwego dżentelmena, powinien się z nimi zapoznać. Na początek trochę teorii: w najogólniejszym pojęciu wyróżniamy dwa typy marynarek – jednorzędowe i dwurzędowe. Jak wskazują te nazwy, jednorzędowe nazywają się w ten sposób dlatego, bo mają jeden Read more ..

14 Grudnia otwarcie największego salonu Pierre Cardin w Polsce. Silesia City Center plac poetów.  Zapraszamy.

Raz wieje, raz leje. Raz ciepło, raz zimno. Oto nasza piękna polska jesień. To problematyczna pora roku, zwłaszcza jeżeli chodzi o garderobę. Nie raz, nie dwa w jesienne poranki lub wieczory zostajemy postawieni przed niemałym dylematem – co na siebie założyć, by nas nie przewiało, byśmy nie zmarzli lub by na odwrót – nie było Read more ..

2